preloader

Žaislų nuomos privalumai

Vaiko dėžute Žaislų nuoma Žaislų deriniai

Jums norisi tvarkingų namų, o Jūsų vaikams – vis naujų žaislų? Tuomet Vaiko dėžutė yra būtent tai, ko ieškote!

Vaiko dėžutė – tai visiškai unikali vaikiškų žaislų nuomos prenumerata. Tik įsivaizduokite: gaunate būtent Jūsų vaikui skirtą dėžutę su penkiais skirtingais, kruopščiai atrinktais  ir individualiai pagal Jūsų vaiko amžių parinktais lavinamaisiais, iš natūralios medienos pagamintais žaislais. Po mėnesio, kai žaisliukai vaikui pabosta, dėžutę grąžinate atgal, o vietoj jos gaunate kitą – su penkiais naujais, Jūsų vaikui dar nematytais žaislais! Ir taip kiekvieną mėnesį!

Visi Vaiko dėžutėje esantys žaislai – lavinamieji. Tad žaidimų metu, vaikutis lavina savo smulkiąją motoriką, kūrybiškumą, mąstymo gebėjimus, klausą, regą, suvokimą, sprendimų priėmimą ir kitus sklandžiai vaiko raidai būtinus gebėjimus. O nuostabiausia tai, kad Vaiko dėžutė auga drauge su Jūsų vaiku! Mat mūsų asortimente rasite net trims skirtingoms amžiaus grupėms skirtas Vaiko dėžutės prenumeratas. Tad augant Jūsų vaikui, dėžutės asortimentas pritaikomas jo amžiui.

Vaiko dėžutė yra nuostabus kompromisas, kuris kiekvieną mėnesį Jūsų vaikui garantuoja 5 naujus žaislus, neištuštindamas Jūsų piniginės ir nepaversdamas jūsų namų panašiais į vaikiškų žaislų saugyklą! Be to, tai – mažas, bet tikrai efektyvus žingsnis mažesnio vartojimo bei atliekų mažinimo link!

Ir tai dar ne viskas!

Užsakę Vaiko dėžutės prenumeratą, vos už 25 eurus per mėnesį, gausite:

  • 5 skirtingus, kruopščiai Jūsų vaikui parinktus, išvalytus bei žaisti paruoštus žaislus (žaislų galerija)
  • sveiką, vaikui skirtą užkandį;
  • nemokamą pristatymą į pasirinktą paštomatą ir žaislų dėžutės keitimą kas mėnesį;
  • jokio papildomo mokesčio už netyčia pamestas ar sugadintas žaislo dalis (suprantame, kad žaidžiant nutinka visokiausių netikėtumų).

Vaiko dėžutė – žaidimai, kurie niekada nepabosta!

© 2022 Vaiko Dėžutė