preloader
Žaislų dezinfekcija ir valymas

Žaislų dezinfekavimas ir valymas 

Prieš išsiųsdami vaiko dėžutę Jums, mes kiekvieną žaislą kruopščiai nuvalome ir dezinfekuojame su BIO-CIRCLE šalto rūko generatoriumi. Naudojame 100% natūralų dezinfekcinį skystį, kuris veiksmingai naikina net 99,9% bakterijų ir virusų, tarp jų ir COVID-19. 

Sertifikuota dezinfekavimo priemonė

Gautus žaislus nuplauname muiluota kempine, išpurškiame  antibakteriniu skysčiu. Naudojame 100% natūralų dezinfekcinį skystį, kuris veiksmingai naikina net 99,9% bakterijų ir virusų, tarp jų ir COVID-19. Nusausiname švaria servetėle. 

Kadangi mediniai žaislai šiek tiek prigeria drėgmes, juos paliekame natūraliai išdžiūti švarioje patalpoje.

Medinės dėžutės yra valomos kartu su žaislais. 

Gautas dėžutes nuplauname muiluota kempine, išpurškiame  antibakteriniu skysčiu. Naudojame 100% natūralų dezinfekcinį skystį, kuris veiksmingai naikina net 99,9% bakterijų ir virusų, tarp jų ir COVID-19. Nusausiname švaria servetėle. 

Paliekame natūraliai išdžiūti.

Kiekvienas žaislas būna įdėtas į medvilninį maišelį. Taip užtikriname, kad saugojimo ir gabenimo metu jie būtų švarūs ir be bakterijų.

Maišeliai yra skalbiami aukštoje temperatūroje ir lyginami. 

 Ypač efektyvus dezinfekcinis skystis (1-o, 2-o, 3-io ir 4-o tipo biocidinis produktas), kurio veiklioji medžiaga – hipochlorito rūgštis, kurią kovai prieš virusus ir bakterijas išskiria ir žmogaus organizmas. Ši veiklioji medžiaga negailestingai naikina ligų sukėlėjus, tačiau yra švelni žmogaus organizmui.Patvirtinta, kad vos per 1 minutę ANTISEPT S sunaikina ne mažiau kaip 99,99% visų virusų (DIN EN 14476) bei efektyviai naikina bakterijas (DIN EN 1276), grybelį (DIN EN 1650), sporas (DIN EN 17126) ir daugeliui kitų priemonių atsparius mikroorganizmus.

Žaislų valymas ir dezinfekavimas
© 2022 Vaiko Dėžutė