preloader
vaiko dezute

Mūsų istorija

Sveiki atvykę į Vaiko dėžutės tinklapį.

Esame trijų vaikų tėvai. Vyresnėliui Benui jau 13 metų, o dvyniams, Adelei ir Jonui, 6 metai. 

Todėl jau neveik 13 metų ieškome tobulų žaislų – lavinančių ir linksmų, patvarių ir įperkamų. Renkant žaislus dvyniams labai svarbu buvo žaislo tvirtumas. Nes vienu metu žaidžia net du vaikai.

Kuo daugiau laiko ir pinigų praleidome ieškodami tobulo žaislo (ir tuo labiau užsigriozdino mūsų namai), tuo labiau supratome, kad turi būti geresnis būdas. Vyras pradėjo pats gaminti žaislus, kurie skatina vaikų kūrybiškumą, t.y šviesos stalą, šviečiantį molbertą ar kitus tvarius žaislus.

Gimus dvyniams artimieji ir draugai dovanojo žaislus, tad žaislų krūvos augo sparčiai. Pastebėjome, jog didelis kiekis žaislų vaikams nepatinka, jie blaškosi nuo vieno žaislo prie kito. Nuolat kildavo nesutarimai dėl kambarių tvarkymo. Mintis dėl dalinimosi žaislais kilo netvarkingame vaikų kambaryje.  Pirmiausia pradėjome žaislais keistis draugų rate. Pastebėjome dalijimosi privalumus: sutaupėme laiką, vietą namuose ir žinoma pinigus. Taip kilo idėja dėl žaislų nuomos.

Sukūrėme paprastą, įperkamą paslaugą, kuri leidžia jūsų vaikams atrasti įvairius žaislus ir lavinti naujus įgūdžius, kartu remiant sąmoningą vartojimą.

Pakartotinis panaudojimas yra šeimos  verslo idėjos pagrindas. Tai norėjosi pritaikyti ir įpakavimui.  Buvo priimtas sprendimas gaminti medines dėžutes.  Medinėse dėžutėse žaislai ne tik siunčiami saugiai, bet ir išvengiama transportavimo atliekų.  Dėžutes, kaip ir žaislus, dezinfekuojame sertifikuotomis priemonėmis. Todėl gauti žaislai yra švarūs, saugūs ir paruošti žaisti.

Vaiko dėžutė yra ne tik žaislų nuomos paslauga: tai gyvenimo būdas ir bendruomenė bendraminčiams tėvams, norintiems kurti geresnę vaikų ateitį.

Tikime, kad mažais žingsneliais vyksta tikri, tvarūs pokyčiai šiame pasaulyje.

Vaiko dėžutės misija yra padėti tėvams, kuriems nusibodo kalnai nenaudojamų žaislų ir netvarka vaiko kambaryje. Norintiems vartoti mažiau ir laikytis tvaresnės praktikos, tačiau norintiems savo vaikams suteikti praturtinančios patirties ir galimybę džiaugtis vis naujais žaislais.

Savo paslaugą sukūrėme remdamiesi Montessori ugdymo pagrindu, siekdami pristatyti amžių atitinkančius žaislus, pritaikytus mokymuisi kiekviename etape.

Džiaugiamės, kad prisijungiate prie mūsų Vaiko dėžutės bendruomenės!

Žinome, kad tik dalindamiesi patirtimi, kursime smagią ir lavinančią aplinką vaikams.

 

Apie mus rašo:

Kaip ir kiekvienas verslas turime savo idėją, viziją ir pasaulio suvokimą, vertybines nuostatas. Jos pasirodė įdomios portalui musuzinios.lt Visą straipsnį galite skaityti čia.

Vaikai yra mūsų gyvenimo prasmė. Todėl dažnai mes jiems negailime nieko. Priperkame gausybę žaislų, kurie ilgainiui vaikui nusibosta, jie tampa nereikalingu turtu dulkėms kaupti. Tačiau šiandien jau yra išeitis.

© 2022 Vaiko Dėžutė