preloader
vaiko dezute, Žaislų nuoma, edukaciniai žaislai

Mūsų istorija

Sveiki atvykę į Vaiko dėžutės tinklapį.

Esame trijų vaikų tėvai. Vyresnėliui Benui jau 13 metų, o dvyniams, Adelei ir Jonui, 6 metai. 

Todėl jau neveik 13 metų ieškome tobulų žaislų – lavinančių ir linksmų, patvarių ir įperkamų. Renkant žaislus dvyniams labai svarbu buvo žaislo tvirtumas. Nes vienu metu žaidžia net du vaikai.

Kuo daugiau laiko ir pinigų praleidome ieškodami tobulo žaislo (ir tuo labiau užsigriozdino mūsų namai), tuo labiau supratome, kad turi būti geresnis būdas. Vyras pradėjo pats gaminti žaislus, kurie skatina vaikų kūrybiškumą, t.y šviesos stalą, šviečiantį molbertą ar kitus edukacinius žaislus.

Gimus dvyniams artimieji ir draugai dovanojo žaislus, tad žaislų krūvos augo sparčiai. Pastebėjome, jog didelis kiekis žaislų vaikams nepatinka, jie blaškosi nuo vieno žaislo prie kito. Nuolat kildavo nesutarimai dėl kambarių tvarkymo. Mintis dėl dalinimosi žaislais kilo netvarkingame vaikų kambaryje.  Pirmiausia pradėjome žaislais keistis draugų rate. Pastebėjome dalijimosi privalumus: sutaupėme laiką, vietą namuose ir žinoma pinigus. Taip kilo idėja dėl žaislų nuomos.

Sukūrėme paslaugą, kuri leidžia jūsų vaikams atrasti įvairius žaislus ir lavinti naujus įgūdžius, kartu remiant sąmoningą vartojimą. O nuostabiausia tai, kad Vaiko dėžutė auga drauge su Jūsų vaiku! Mat mūsų asortimente rasite net trims skirtingoms amžiaus grupėms skirtas Vaiko dėžutės prenumeratas. Tad augant Jūsų vaikui, dėžutės asortimentas pritaikomas jo amžiui.

Pakartotinis panaudojimas yra šeimos  verslo idėjos pagrindas. Tai norėjosi pritaikyti ir įpakavimui.  Buvo priimtas sprendimas gaminti medines dėžutes.  Medinėse dėžutėse žaislai ne tik siunčiami saugiai, bet ir išvengiama transportavimo atliekų.  Dėžutes, kaip ir žaislus, dezinfekuojame sertifikuotomis priemonėmis. Todėl gauti žaislai yra švarūs, saugūs ir paruošti žaisti.

Vaiko dėžutė yra ne tik žaislų nuomos paslauga: tai gyvenimo būdas ir bendruomenė bendraminčiams tėvams, norintiems kurti geresnę vaikų ateitį.

Tikime, kad mažais žingsneliais vyksta tikri, tvarūs pokyčiai šiame pasaulyje.

Vaiko dėžutė yra nuostabus kompromisas, kuris kiekvieną mėnesį Jūsų vaikui garantuoja 5 naujus žaislus, neištuštindamas Jūsų piniginės ir nepaversdamas jūsų namų panašiais į vaikiškų žaislų saugyklą! Be to, tai – mažas, bet tikrai efektyvus žingsnis mažesnio vartojimo bei atliekų mažinimo link!

Savo paslaugą sukūrėme remdamiesi Montessori ugdymo pagrindu, siekdami pristatyti amžių atitinkančius žaislus, pritaikytus mokymuisi kiekviename etape.

Džiaugiamės, kad prisijungiate prie mūsų Vaiko dėžutės bendruomenės!

Žinome, kad tik dalindamiesi patirtimi, kursime smagią ir lavinančią aplinką vaikams.


Neringa Grigalė
Neringa Grigalė
2024-03-14
Trustindex patikrina, ar pirminis apžvalgos šaltinis yra Google.
Nuostabu! Nereikia sukti galvos, kokius žaislus pirkti, nereikia ieškoti, kokie būtų tinkami pagal amžių, tiek daug sprendimų sumažėja! Ačiū!!! Ir visi mediniai:)
DAHLIA DAHLIA
DAHLIA DAHLIA
2023-12-14
Trustindex patikrina, ar pirminis apžvalgos šaltinis yra Google.
Dėkoju. Dėžė su žaislais labai geros kokybės, viskas dailiai supakuota, tvarkinga. Žaisliukai sudomino mažajį žaidėją. Aptarnavimas malonus ir rūpestingas.
Evelina Beniušytė
Evelina Beniušytė
2023-11-24
Trustindex patikrina, ar pirminis apžvalgos šaltinis yra Google.
Jorūnė kiekvieną mėnesį labai džiaugiasi gavusi naujų žaisliukų kurių dėka kiekvieną mėnesį gali išmokti vis ko nors naujo ir pasinerti į nuotykių kupiną mėnesį. Rekomenduojame 100% patogu sutaupo daug laiko ir nereikia apsikrauti žaislais!
Giedrė Vainauskienė
Giedrė Vainauskienė
2023-10-16
Trustindex patikrina, ar pirminis apžvalgos šaltinis yra Google.
Labai patiko žaislai! Labai patogus būdas ir dar tikrai ne kartą užsakysime žaislų prenumeratą. Patiko tiek mano 2 metų dukrytei tiek ir 5 metų sūnus ateidavo pažaist 😁
Aurelija Stankutė
Aurelija Stankutė
2023-10-13
Trustindex patikrina, ar pirminis apžvalgos šaltinis yra Google.
Žaislų nuoma išties puikus sprendimas😊
Aistė A.
Aistė A.
2023-10-09
Trustindex patikrina, ar pirminis apžvalgos šaltinis yra Google.
Mėnesio prenumeratą gavome dovanų ir išties labai patiko tokia žaislų nuomos idėja. Žaisliukai kokybiški, tvarūs, o ir įdomūs! Rekomenduoju!
Gytautė Gružauskaitė-Kručkauskienė
Gytautė Gružauskaitė-Kručkauskienė
2023-09-21
Trustindex patikrina, ar pirminis apžvalgos šaltinis yra Google.
Džiaugiamės sprendimu išbandyti vaiko dėžutę! Kiekvieną mėnesį rinkinys tikrai nustebindavo, susipažindavome su žaislais, kurių įprastomis aplinkybėmis nebūtume sugalvoję įsigyti, todėl sūnus galėjo išbandyti įvairius žaislus, įgijo naujų įgūdžių. Rekomenduoju!
Rokas akunis
Rokas akunis
2023-02-04
Trustindex patikrina, ar pirminis apžvalgos šaltinis yra Google.
patinka labai

Rekvizitai:

Elektroninis paštas: Dovile@vaikodezute.lt

Telefono nr. +370 655 60717 arba +370 677 35357

Adresas: Šiaulių raj. Bridų km.

Individualios veiklos pažymėjimo nr. 1034440

Gavėjas: Dovilė Bazarė

Banko sąskaitos nr. LT40 3500 0100 1474 8648

Apie mus rašo:

Jaukus pokalbis su LRT.lt portalo žurnaliste Donata Špokaite, kurio metu atskleidžiau kelias savo paslaptis. Labai džiaugiuosi, jog žmonės domisi, kaip atsirado Vaiko dėžutė. Visą straipsnį galite skaityti čia

Kaip ir kiekvienas verslas turime savo idėją, viziją ir pasaulio suvokimą, vertybines nuostatas. Jos pasirodė įdomios portalui musuzinios.lt Visą straipsnį galite skaityti čia.

Vaikai yra mūsų gyvenimo prasmė. Todėl dažnai mes jiems negailime nieko. Priperkame gausybę žaislų, kurie ilgainiui vaikui nusibosta, jie tampa nereikalingu turtu dulkėms kaupti. Tačiau šiandien jau yra išeitis.

Apie mus kalba:

Esame šios stiprios bendruomenės dalimi

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai – daugiau nei 30 metų buria jauną ir brandų verslą aktyviai bendrystei, atstovauja ir gina verslo interesus regione ir Lietuvoje. Pasitelkiant šiuolaikines vadybos, technologijų ir žmogiškąsias kompetencijas yra viena pažangiausių, stipriausių, lyderiaujančių verslo bendruomenių Šiaurės Lietuvos regione.

© 2022 Vaiko Dėžutė