Kaip išrinkti žaislus dvyniams?

Renkame žaislus dvyniams

Kai renkame žaislus dvyniams, dažnai kyla klausimas, ar turėtumėte pirkti du vienodus žaislus, pirkti skirtingus, o gal rinktis žaislą, su kuriuo galėtų vaikai žaisti drauge?

Mes išskyrėme kelius dalykus, kuriuos pravartu apgalvoti prieš perkant žaislus dvyniams:

1.Leiskite jiems pasirinkti, ar jie nori to paties žaislo ar skirtingų žaislų. 

Jei vaikai pagal savo amžių jau gali reikšti savo nuomonę, reikėtų vaikų klausti, kokių žaislų jie nori. Jei jie pasirinks tą patį, teks pirkti vienodus žaislus. Kartais jie išsirinks skirtingus žaislus. Nereikia bandyti nukreipti jų pirkti vienodus/skirtingus. Leiskite jiems nuspręsti. Ir kai jie pradeda dėl žaislų peštis, teks jiems priminti, kad tai yra žaislas, kurį jie pasirinko. Nors dažnai pasitaiko, jog net nupirkus vienodus žaislus, vaikai susipeša. Nes vaikai tiesiog nežino, kuris žaislas yra jo.

Edukaciniai žaislai, lavinamieji žaislai, žaislų nuoma, vaiko dėžutė

2. Pirkdami žaislus dvyniams pravartu pagalvoti, ar žaislas turi atskirų dalių, kurias galima sujungti ir naudoti kartu?

Galite nusipirkti vaikams atskiras rinkinio dalis, kurios sudaro didesnį rinkinį, kuriuo galės žaisti drauge. Tokie daiktai kaip „Lego“, traukinių komplektai, virtuvės komplektai. 

3. Leiskite vaikui turėti savo spalvą. 

Kai žaislas yra toks pat, bet kitos spalvos, nesutarimai labai lengvai išsprendžiami, nes vaikai žino savo spalvą. Ši taisyklė labai tinka renkantis gertuves, naktinius puodelius ar kėdutes. 

4. Dvyniai kovoja nuolat. 

Žaislų parinkimas priklauso nuo vaikų amžiaus, tačiau dvyniai dėl kažko vistiek kovos. Taip jie išreiškia savo individualumą. 

šviesos stalas, edukacinis stalelis
vaiko dezute

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

*

*