Kokia Elfo istorija?

Elfas Jūsų namuose

Elfo atsiradimo istorija:
🎄2005 m. buvo išleista paveikslėlių knyga, kurią parašė Carol Aebersold savo dvynukėms dukrytėms. Knygoje aprašomi elfai, lankantys vaikus nuo Padėkos dienos iki Kūčių vakaro, o po to jie grįžta į Šiaurės ašigalį iki kito atostogų sezono. Elfas lentynoje pateikiamas kartu su paveikslėlių knyga.
🎄Knygoje pasakojama, kaip magija gali išnykti, jei elfas paliečiamas, todėl knygos taisyklė teigia: „Yra tik viena taisyklė, kurios privalai laikytis: Neliesk manęs. Mano magija gali išnykti, ir Kalėdų Senelis neišgirs visko, ką mačiau ar žinau.“

Edukaciniai žaislai, žaislų nuoma, žaislų prenumerata, Elfas, nykštukas,

🎄2008 m. „The Elf on the Shelf“ laimėjo „Learning Express“ geriausio žaislo apdovanojimą, „Creative Child Awards“ Metų knygos apdovanojimą ir Nacionalinį geriausių knygų apdovanojimą, kurį remia JAV knygų naujienos.
🎄2011 m. lapkričio 26 d. CBS eteryje pasirodė trisdešimties minučių trukmės animacinis filmas „Elfų istorija: Elfas lentynoje“
🎄2013 m. spalį buvo išleistas filmas „Elfas lentynoje: gimtadienio tradicija“.
🎄Daugelis privatumo organizacijų ir tyrėjų kritikuoja produktą dėl to, kad vaikai mokomi, kad nevalingas stebėjimas be sutikimo yra normalus reiškinys.
🎄Elfo naudojimas valstybinių mokyklų klasėse buvo kritikuojamas dėl to, kad vaikai jaučiasi atskirti, jei jų šeimos nešvenčia Kalėdų.

🎄Kiekviena šeima pasirenka savo santykį su šiuo nykštuku. Svarbu, jog tai keltų malonias emocijas (tiek tėvams, tiek vaikams). 

 

Edukaciniai žaislai, žaislų nuoma, žaislų prenumerata, Elfas, nykštukas,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

*

*