Mitai apie žaislų nuomą

Paplitę mitai apie žaislų nuomą

Pastaruoju metu dažnai lankausi renginiuose. Pristatydama žaislų nuomą dažnai išgirstu nuogąstavimų ir baimių. Ir tai visai normalu, nes žaislų nuomos paslauga Lietuvoje nėra labai paplitusi. Visgi yra susiformavęs įprotis pirkti ir kaupti. Bet labai džiaugiamės, jog vis daugiau žmonių išbando žaislų nuomą ir įžvelgia privalumus šioje paslaugoje. 

Visas baimes sugrupavau ir apibendrinau:

1 mitas - žaislų nuoma yra brangi

💸 Žaislų nuoma yra brangi: tai yra įprasta baimė.

Tėvai dažnu atveju lygina nuomos kainą su žaislų įsigijimo iš parduotuvių kaina. Tačiau tai klaidingas palyginimas, nes aukštos kokybės nuomojami žaislai paprastai gaminami iš patvarių medžiagų ir yra tvirti. Tinkamų, tvarių ir kokybiškų žaislų atrinkimas yra ilgas procesas, kurį atlieka žaislus nuomojančios įmonės. o kaip žinia, daugelis nebrangių žaislų dažnai būna trumpalaikiai ir gali greitai sulūžti. 

Žaislų nuoma taip pat leidžia atskirti vaiko trumpalaikį susižavėjimą žaislu nuo susidomėjimo ir įsitraukimo. Pasitaiko atvejų, jog vaikas pamatęs žaislo reklamą jo užsinori, o įsigijus žaidžia labai trumpai. Žaislų nuoma leidžia tėvams pasiūlyti besikeičiantį žaislų pasirinkimą, taip galima pamatyti ankstyvuosius vaiko pomėgius. I

Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti brangiau, žaislų nuoma gali būti ekonomiškas būdas aprūpinti vaikus įvairiais aukštos kokybės žaislais, neužgriozdinant namų ar nešvaistant pinigų žaislams. 

Montessori priemonių nuoma, žaislų nuoma, medinių žaislų nuoma, edukacinių žaislų nuoma, Vaiko dėžutė

2 mitas - nuomojami žaislai yra nešvarūs arba nesaugūs

🧽 Labai dažnas klausimas prieš nuomojant žaislus, ar nuomojami žaislai yra švarūs ir saugūs? 

Man, kaip trijų vaikų mamai, šis klausimas atrodo labai logiškas ir natūralus. Visi norime savo vaikams sukurti praturtinančias patirtis ir saugią aplinką. Geros reputacijos žaislų nuomos įmonės prieš išnuomodamos žaislus  išvalo ir dezinfekuoja, taip pat laikosi griežtų saugos nurodymų. Kilus idėjai apie šį verslą, pirmas pirkinys buvo BIO-CIRCLE šalto rūko generatorius ir sertifikuotos valymo priemonės. Tik taip galime užtikrinti, jog ligos, virusai nebus pernešti iš vienų namų į kitus. 

Žemės diena, žaislų nuoma, tausokime gamtą, vaiko dėžutė, edukaciniai žaislai

3 mitas - mano vaikas nenorės grąžinti žaislo

🪅 Kitas labai dažnai kylantis klausimas, kas jei mano vaikas nenorės grąžinti žaislo? 

Tačiau šis klausimas neramina labiau tėvus, o ne vaikus. Vaikams per mėnesį atsibosta bet koks žaislas. Taip pat vaikai mokosi suprasti žaislų skolinimosi ir grąžinimo svarbą. Ir vaikai greitai perpranta, jog vienus žaislus išsiuntus, jis gauna naujus, dar nematytus žaislus. 

Kita vertus, jei kuris žaislas labai patiktų vaikui, jūs galite jį grąžinti dar sekantį mėnesį su kita žaislų dėžute. Nes žaislus nuomojančios įmonės tikslas ir vizija – mažinti vartojimą, mažinti žaislų patekimą į sąvartyną, skatinti pakartotinį panaudojimą. 

Mediniai žmogiukai ant kurių galima piešti kreida

4 mitas - sulūžus žaislui reikės papildomai mokėti

⚒️Dar viena baimė, kuri stabdo nuo žaislų nuomavimosi – sulūžus žaislui šeimos patirs papildomas išlaidas. 

Labai natūralus nuogąstavimas, nes visi vaikai yra skirtingi, augantys metikai – mėto žaislus, augantys futbolininkai – spardo😊. Žinoma, žailus reikėtų naudoti pagal jų pirminę paskirtį ir mokyti vaiką tausoti žaislą. Bet tuo pačiu, tėvai įvelgia pirmuosius vaiko pomėgius ir gali priderinti žaislus prie jų. Taip pat labai išlaisvina žinojimas, jog papildomų išlaidų neteks patirti. Kaip ir minėjau, žaislus nuomojančių įmonių pagrindinis darbas yra atrinkti žaislus, jie turi būti ne tik patrauklūs vaikui, lavinti įgūdžius, būti tvirti, tvarūs ir saugūs. Tai natūralu, jog jei žaislas sulūžo vaikui žaidžiant, tai žaislus nuomojanti įmonė turi prisiimti atsakomybę. 

Žaislų nuomos įmonės supranta, kad vaikai yra vaikai ir atsitinka nelaimingų atsitikimų, todėl jos prisiima atsakomybę už žaislus, kuriuos pateikia, kad užtikrintų teigiamą patirtį tiek vaikui, tiek tėvams.

vaiko dezute

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

*

*